Start
 
  oferta

Dynamiczny, zarządzalny serwis www to doskonałe narzędzie marketingowe dla każdej firmy. Tworzymy przyjazne, przemyślane strony internetowe. Współpraca z wieloma studiami graficznymi i odpowiedni dobór projektów graficznych pozwala nam na tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w Internecie.

Dodatkowo stale poszerzana wiedza na temat pozycjonowania stron pozwala na utrzymywanie witryn naszych klientów na dobrych wysokich pozycjach w wyszukiwarkach.

Specjalizujemy się w aplikacjach internetowych i intranetowych, pozwalających na gromadzenie i prezentacje danych. Na stronach firmowych często stosowane są: systemy zarządzania treścią, katalogi produktów, cenniki on-line, systemy do przyjmowania zamówień. Dzięki nim możesz zapewnić klientom dostęp do Twojej oferty i możliwość kierowania zamówień bezpośrednio do Twojej Firmy.

Wśród bardziej zaawansowanych aplikacji wymienić można systemy wspomagające zarządzanie firmą, obieg zleceń, raportowanie oraz systemy sprzedaży.

Ponadto oferujemy konfigurację i administrację serwerów z systemem operacyjnym z rodziny Linux lub FreeBSD. Projektujemy systemy automatyzujące wykonywanie kopii zapasowych. Zapewniamy wdrożenia systemów bezpieczeństwa sieciowego, systemów antyspamowych i antywirusowych.


    oferta

start    |    aktualności    |    oferta   |    kontakt